piątek, 19 lipca, 2024

2,5-godzinny Sylwester Miejski

W tym roku Sylwester Miejski będzie trwał krócej niż zazwyczaj, bo jedynie 2,5 godziny. W tym czasie nie zabraknie jednak żadnego ze stałych elementów – koncertu, życzeń noworocznych i pokazu fajerwerków.
Decyzję o skróceniu tradycyjnej imprezy na Placu Staszica podjęto, gdyż pilanie na miejsce i tak najczęściej docierali tuż przed samą północą, a więc organizatorzy zadecydowali, iż zasadne będzie skrócenie zabawy sylwestrowej do minimum. W efekcie 31 grudnia na Placu Staszica będziemy mogli bawić się od 22:30 do 1 w nocy.

 

Na początek pilan rozgrzeje DJ, który przez pół godziny będzie zapraszał do muzycznej zabawy. Później z programem artystycznym wystąpi zespół VIVO, który będzie grał dla zgromadzonych od 23:00 do 23:55. Następnie w programie przewidziano życzenia noworoczne od władz miasta dla mieszkańców i pokaz fajerwerków. Po północy ponownie do akcji wkroczy zespół VIVO, który zakończy Sylwestra Miejskiego o 1 w nocy.

 

Na miejscu tradycyjnie znaleźć będzie można stoiska gastronomiczne, a także wyznacz0ną strefę, do której będzie można wnieść szampana, by jego lampką uczcić nadejście nowego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *