400 tys. dla PTPS

Miasto ponownie mocno wsparło pilski PTPS. Klub siatkarski występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju po raz kolejny otrzymał niespełna 400 tys. zł.

 

PTPS jako jedyny klub rodem z Piły otrzymuje pieniądze w innej formie niż np. żużlowa Polonia, Basket czy Credo Futsal. Klub siatkarski od minionego roku jako jedyny otrzymuje środki w zamian za promocję miasta w swojej dyscyplinie sportowej.

 

W tym roku dzięki wsparciu na jego konto wpłynie dokładnie 399 500zł. To kwota identyczna jak w poprzednich latach, gdy PTPS zawsze był na szczycie listy wypłat dla pilskich klubów sportowych z kwotą znacznie wyższą od pozostałych.

 

Tymczasem wspomniane kluby, a więc żużlowa Polonia, Basket, Credo Futsal oraz być może jeszcze jeden, który dołączy do tego grona w zamian za upadającą piłkarską TP Polonię wciąż czekają na wsparcie od miasta.

1 thought on “400 tys. dla PTPS

  1. Siatkówka otrzymuje wspracie od miasta, bo siedzi tam komuch Radosław CIEMIĘGA. Człowiek który powinien za swoją niegospodarność zostać zwolniony już 3-krotnie.
    Ale w Pile mamy ten komunistyczny beton…
    acha KOD tutaj też powstaje, czyli ludzie którzy mają potąd kasy, nagle zostali oderwani od koryta – matki SBeków, ciotki, nepotyzm, znajomości, ludzie którzy jeżdżą wypasionymi furami nagle przejmują się demokracją. Żałosne.
    Jako prawdziwi pilanie wspierajmy prawdziwych i dobrych ludzi, a nie tych którzy chcą nas wykorzystać i dalej na nas zarabiać jako sile roboczej za 5zł/h

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *