piątek, 19 lipca, 2024

Agencja towarzyska zlikwidowana

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pile zlikwidowali agencję towarzyską, która działała w domku jednorodzinnym przy ulicy Wyspiańskiego. Akcja została przeprowadzona w czasie hucznej imprezy.

 

Policjanci do lokalu mieszkalnego wkroczyli w miniony czwartek. W tym czasie na miejscu trwała impreza, na której obecna była spora grupa klientów. Sama akcja była przygotowywana już od dłuższego czasu.

 

– Funkcjonariusze zajmowali się zbieraniem materiałów obciążających sutenerów od kilku miesięcy. W tego typu sprawach nie jest to łatwe, ponieważ takie agencje działają pod przykrywką legalnych ekskluzywnych klubów dla mężczyzn – mówi sierż. sztab. Anna Starzyńska. .

 

Z zebranego materiału dowodowego wynika, że lokal pod usługi seksualne wynajmowała 54-letnia pilanka. Dzięki informacjom zebranym przez policję Prokuratura Rejonowa w Pile zastosowała wobec zatrzymanej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Później kobietę czeka proces, po zakończeniu którego może trafić za kratki na trzy lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *