Blisko 400 tys. zł dla PTPS

Niespodzianki nie było i Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej jako jedyne złożyło swoją ofertę w konkursie na promocję miasta w piłce siatkowej kobiet. Na konto klubu powinno wkrótce wpłynąć 399 800zł.

 

Nie było tajemnicą, że na promocję Piły w piłce siatkowej kobiet w tym roku gmina planowała przeznaczyć 400 tys. zł. Nie było również wątpliwości, co do tego, że PTPS jako jedyny spełnia kryteria tego konkurs, więc naturalne było, iż tylko on może złożyć ofertę.

 

Tak też się stało, tyle że włodarze klubu ponownie wyliczyli kwotę należną im z tytułu promocji Piły w piłce siatkowej kobiet na dokładnie 399 800 zł. W zamian będą musieli m.in. zapewnić minimum jedną transmisję w ogólnopolskiej telewizji z meczu odbywającego się w Pile, reklamować Miasto Piła na bandach podczas meczów domowych, jak również wygospodarować miejsce na koszulkach zawodniczek.

 

Jak wynika z informacji zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej, umowa wciąż jeszcze nie została podpisana, ale powinno to nastąpić w najbliższych dniach. W kolejce na rozpisanie podobnego konkursu czekają jeszcze inne kluby, które mogą liczyć na środki z puli na promocję miasta, a więc żużlowa Polonia i Credo Futsal.

1 thought on “Blisko 400 tys. zł dla PTPS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *