piątek, 19 lipca, 2024

Budżet obywatelski dopiero w październiku

Wyniki głosowania w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2015 zostaną ogłoszone dopiero 2 października. Choć od zakończenia głosowania minęło już osiem dni, to wciąż trwa liczenie.

 

Wszystko wskazuje na to, że budżet obywatelski na 2015 rok nie cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem pilan, podobnie jak przeprowadzone kilka miesięcy wcześniej konsultacje społeczne w sprawie budowy chodników i likwidacji barier architektonicznych. Wówczas oddano dokładnie 2 858 głosów ważnych, co oznaczało, że w głosowaniu wzięło udział nieco ponad 5% zainteresowanych, a spośród wszystkich głosujących aż 87% skorzystało z drogi internetowej.

 

Dokładne statystyki dotyczące budżetu obywatelskiego na przyszły rok poznamy dopiero za kilka tygodni. Za pośrednictwem strony internetowej www.pila.pl poinformowano bowiem, iż nastąpi to dopiero 2 października podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w sali audytoryjnej Wyższej Szkoły Biznesu. Do tego czasu ma trwać liczenie oddanych przez pilan głosów, choć wszystko wskazuje na to, że ponownie nie będzie ich zbyt wiele. Z cząstkowych danych wynika bowiem, że za pośrednictwem internetu, a więc najwygodniejszej metody oddawania głosów udział w ustalaniu budżetu obywatelskiego wzięło jedynie nieco ponad 2 tysiące osób.

One thought on “Budżet obywatelski dopiero w październiku

  1. Kto chce zarobic w sieci kilkadziesiat $$ dziennie??? Metoda jest prosta i dziala, wpiszcie sobie w gogle: jak kosić kasę na Adfly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *