Była dyrektor SP5 w śpiączce. Potrzeba 90 tys. zł

Anna Stefanowicz, była dyrektor SP5 w Pile w sierpniu tego roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zapadła w śpiączkę. Rodzina i znajomi proszą o wsparcie w leczeniu, które może przywrócić jej sprawność.

Anna Stefanowicz całe swoje życie zawodowe związała z jedną placówką – Szkołą Podstawową nr 5 w Pile. Nic dziwnego, że po informacji o wypadku, całe rzesze wychowywanych przez nią osób ruszyły z pomocą. Odzew jest tym większy, że Anna Stefanowicz przez wielu wspominana jest z łezką w oku.

-„STEFA” mnie uczyła, kształciła, wychowywała. Ganiła wybryki i temperowała młodą niepokorna duszę w taki sposób, ze nie sposób było jej nie słuchać i nie wyciągać wniosków. Serce wielkie, jest dla mnie przyjaciółką, drugą mamą, autorytetem i wzorce – można przeczytać w jednym z wpisów.

Aktualnie trwa zbiórka środków, które mają pomóc w leczeniu i rehabilitacji. Na sam początek potrzeba 90 tys. zł, by móc opłacić trzymiesięczny pobyt w klinice wybudzeniowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wybudzamyanie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *