Dobrzyca staje na wysokości zadania. Finał WOŚP z mnóstwem atrakcji

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrzycy będzie wyjątkowy, ponieważ odbędzie się zarówno w internecie, jak i w Amfiteatrze Leśnym w Dobrzycy.

Już trwają niesamowite, lokalne licytacja na platformie Allegro, na której znalazło się ponad 120 licytacji przygotowanych i ofiarowanych przez mieszkańców Gminy Szydłowo i Gminy Piła.

„Zainteresowanie licytacjami jest bardzo duże. Odnotowujemy spory ruch na adresem www.licytacje-wosp.pl. Cieszy zarówno duży zasięg aukcji, jak i to, że są to bardzo ciekawe, a nierzadko unikatowe licytacje. W tym roku praca jest podwójna, ponieważ równolegle trwają przygotowania wydarzenia pn. Finał WOŚP w Dobrzycy, który odbędzie się w otoczeniu zanurzonego w lesie Amfiteatru Leśnego, przy dźwiękach pięknej muzyki oraz cieple ogniska i klimatycznych pochodni. A wszystko to w finałową niedzielę (30.01) od g. 16.00. Na naszych gości czekają kolejne licytacje, wśród nich takie które celowo nie pojawiły się na Allegro! Po sukcesie dwóch pierwszych Finałów, podczas których w Dobrzycy zebraliśmy niespełna 100 000 zł złapaliśmy jeszcze większy wiatr w żagle” – mówi organizator finału, mieszkaniec Dobrzycy, Radny Gminy Szydłowo Paweł Kądziela.

Zakończenie trwających licytacji planowane jest od środy (26.01) do niedzieli (30.01). Warto już teraz zajrzeć na www.licytacje-wosp.pl i poszukać interesujących aukcji, wśród których znajdują się:

olimpijska koszulka Michała Kubiaka z autografem, weekend w lokalnych agroturystykach, rodzinne sesje fotograficzne, warsztaty domowej pizzy, sesje fotograficzne, lot szybowcem, lot paralotnią, analiza kolorystyczna dla Pań, niesamowita i tajemnicza wyprawa z Jarkem Ramuckim, projektowanie ogrodu, rodzinne borówkobranie, wędzenie mięsa, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, roczny kurs języka angielskiego, , rejs jachtem, czy lokalne produkty spożywcze (kotuńskie pierogi, aromatyczne wędliny, szparagi, soki, ciasta), masaże, spływy kajakowe, zwiedzanie Komendy Straży Pożarnej, nurkowanie z instruktorem, szkolenie Safe Driving, pszczela przygoda czy wreszcie romantyczne  kolacje i wiele innych.

„Zaangażowanie darczyńców jest bardzo duże. Dlatego najważniejszym wyzwaniem jest dotarcie do jak największej liczby osób, po to aby każda licytacja zakończyła się sukcesem, który ostatecznie jest sukcesem całej Orkiestry. Warto dołączyć na Facebook’u do grupy Gram z WOŚP z Dobrzycą. Znajduje się tam wiele ciekawych informacji dot. finału i licytacji.” – dodaje Paweł Kądziela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *