Kandydat PO w piątek (SONDA)

Koalicja Obywatelska pod przewodnictwem Platformy Obywatelskiej przedstawi wkrótce swojego kandydata na prezydenta Piły. Nazwisko poznamy w najbliższy piątek. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, kto waszym zdaniem powinien zostać kolejnym prezydentem Piły.

 

Dotychczas oficjalnie udział w wyborach na prezydenta Piły zgłosił Jan Lus oraz Marcin Porzucek, a w ostatnich dniach coraz głośniej mówi się również o kandydaturze obecnego starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

 

Platforma Obywatelska, z której wywodzi się obecny prezydent wciąż jeszcze nie przedstawiła swojego kandydata, ale jak zapowiedział europoseł Adam Szejnfeld, nastąpi to w piątek o godzinie 11. Wówczas dowiemy się, które ze spekulacji okazały się prawdziwe – te mówiące o wystawieniu Piotra Głowskiego czy Beaty Dudzińskiej.

 

21 thoughts on “Kandydat PO w piątek (SONDA)

  1. Komarowski i Głowski są siebie warci… Jeżeli przyjdzie mi wybierać pomiędzy tą dwójką to na znak protestu zjem kartę wyborczą.

  2. kto głosuje na zbrodniarzy z PO jest zdrajcą Polski. Ukradli pieniadze prywatne z OFE i dziedziczne dali do Zusu i juz nie są dla dzieci i wnukow tylko dla PO żeby sie nazarli u sowy i przyjaciol. Podniesli wiek emerytalny zniszczyli Polske ukradli miliardy z vatu. Głosujcie na Głowskiego niebawem zrobi wam osrodek dla muzulmanow w Pile.

 1. ani Komarowski ani Glowski , Porzucek jest najbardziej CZYSTY z calego towarzystwa , a co do Komarowskiego to niech na jego opinie swiadczy fakt, ze Pan Stoklosa sie od niego odwrocil a Glowskiemu zwyczajnie zdecydowane NIE, czekam jeszcze na kandydata Kukiz’15

  1. Tutaj akurat to ciężko powiedzieć, kto jest najbardziej czysty. Porzucek najkrócej chyba jest w polityce. Ale jednak PiS-u bym nie chciał w Pile. Chociaż pewnie wtedy Piła stała by się miastem grodzkim więc jakieś plusy.
   Z tych osób to Głowski najlepszy. Wiadomo swoje pewnie złego też zrobił, ale rozwój Piły widać gołym okiem, i rozwój strefy przemysłowej. Jak ktoś uważa, że przecież nic się nie dzieje, to niech sobie zobaczy zdjęcia tamtych rejonów z 2010 a teraz i sobie porówna.
   Mieszkam od 5 lat w Pile, i czasami nie wiem co ludziom nie pasuje w tym mieście. Piła jest pięknym miastem i naprawdę trzeba być dumnym. Ale zawsze Polacy marudzą bo nigdy nie jest dobrze.
   Taka jest prawda, że nieważne kto byłby Prezydentem to i tak będą ludzie marudzić, że nic się nie dzieje i tak. Choćby nie wiem co się działo, zawsze będzie źle, nie rozumiem takich ludzi.

   1. Nie marudź i idź do Thule za 1200zł na rękę. Wtedy zobaczysz ile „firm” „wspaniałych” powstało w miejscu o którym piszesz.

 2. Piotr Głowski faktycznie miał swoje 5 minut. Mamy dziś zmowę płacy w Pile. Pensje nie urosną dopóki nie będzie nad tym ochrony.
  Zdecydowanie ktoś o silnym, zdecydowanym, konkretnym charakterze! Wyłącznie Pan Komarowski!

 3. kto głosuje na zbrodniarzy z PO jest zdrajcą Polski. Ukradli pieniadze prywatne z OFE i dziedziczne dali do Zusu i juz nie są dla dzieci i wnukow tylko dla PO żeby sie nazarli u sowy i przyjaciol. Podniesli wiek emerytalny zniszczyli Polske ukradli miliardy z vatu. Głosujcie na Głowskiego niebawem zrobi wam osrodek dla muzulmanow w Pile.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *