O nas

Twoja.Pila.Pl jest niezależnym portalem informacyjnym, obecnie jednym z najpopularniejszych tego typu nie tylko w Pile, ale i w promieniu niemal 100 km od naszego miasta. Portal tworzonym jest przez pasjonatów, którym na sercu leży dobro miasta oraz jego mieszkańców. Za pośrednictwem naszej witryny dowiecie się o najpopularniejszych wydarzeniach organizowanych w Pile, działalności klubów sportowych czy funkcjonujących tu służbach. Jesteśmy prawdziwym liderem informacji, wiele z nich przekazując czytelnikom na długo przed innymi. Bezkompromisowo zajmujemy się także wszelkimi aferami. Jeśli masz temat, którym inni z różnych względów nie chcą się zająć, wówczas dobrze trafiłeś! My z pewnością profesjonalnie zbadamy sprawę.

 

Twoja.Pila.Pl jest wpisana do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu. Poniżej znajdziecie wszelkie dane potrzebne do kontaktu z naszą redakcją.

 

Nazwa i adres wydawcy:

Twoja.Pila.Pl

Krzysztof Kuźmicz

ul. Orzeszkowej 10E/16, 64-920 Piła

redakcja@twoja.pila.pl

Dział reklamy:

tel. 609-897-199

reklama@twoja.pila.pl

 

8 thoughts on “O nas

 1. Gratulacje często korzystam z waszej witryny Jak dla mnie jest bardzo wyrazista czytelna. Wiadomości praktycznie podawane są na bieżąco.Wydarzenia, sport, życie i potrzeby mieszkańców Tylko pogratulować. Pozdrawiam

 2. Zacznij płacić mniej za energię!

  Czy wiesz, że możemy pomóc Ci w prosty sposób zmniejszyć koszty energii w Twojej firmie?

  Pierwsza platforma na rynku porównująca rzeczywiste ceny sprzedawców energii. Bezpłatnie i bez zobowiązań. Porównaj ceny w tej chwili.

  Odwiedź https://bhduu.com/tansza-energia lub odpowiedz na naszą wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę.

 3. Dzień dobry,

  pomagamy w efektywynym zdobywaniu nowych klientów naszym biznesowym partnerom. Bardzo dużym i niewielkim firmom. Efektywnie i nie obdzierając ich ze skóry. Jedną z najskuteczniejszych metod, jest kampania mailingowa.

  Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani zdobyciem nowych klientów i reklamą swoich usług i produktów za pomocą mailingu, to chętnie zadzwonię i bliżej przedstawię naszą propozycję. W takim przypadku proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu.

  Krystian Metko – tel.: 792-483-331

 4. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony internetowej. Oferujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Szewczyk

 5. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Zak

 6. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Mikula

 7. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *