Kuchenne Rewolucje z Piły, czyli…z południa Wielkopolski

Już w czwartek kolejny odcinek popularnego programu „Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler”, tym razem po raz kolejny z Piły. Mimo, że program już kilkukrotnie realizowano w naszym regionie, produkcja nie uniknęła wpadki twierdząc, że Piła leży na południu Wielkopolski.

Tym razem w odcinku będziemy mogli zobaczyć jak kuchenne rewolucje przebiegały w restauracji „Kaczka na wodzie”, znanej wcześniej m.in. jako Barka. W opisie odcinka czytamy:

-Piła to siedemdziesięciotysięczne miasto ma południu Wielkopolski. Przepływa przez nie rzeka Gwda z malowniczą wyspą w środku miasta. I właśnie przy jednej z odnóg opływającej wyspę rzeki przycumowała barka z restauracją o takiej właśnie nazwie na pokładzie. Jednostką sterują bracia Patryk i Paweł. Młodzi właściciele serwują gościom jedzenie typu fast food, głównie wszelkiego rodzaju kawałki kurczaka w tłustej panierce. Takie menu niespecjalnie zasmakowało mieszkańcom Piły. Z każdym tygodniem gości ubywa i właściwie Barka powoli idzie na dno. Mimo braku gości załoga młodych ludzi bez żadnego doświadczenia w gastronomii jest tu dość spora. Razem z właścicielami pracuje tam siedem osób. Lokal udaje się utrzymać jedynie z innego biznesu Patryka. Czy Magdzie Gessler uda się sprawić, że Barka wypłynie na szerokie i spokojne wody?

Odcinek „Kuchennych Rewolucji” z Piły zostanie wyemitowany w czwartek o godzinie 21:30 w stacji TVN. Zwiastun można obejrzeć TUTAJ.

2 thoughts on “Kuchenne Rewolucje z Piły, czyli…z południa Wielkopolski

  1. zmiencie tytul bo wy nawet nie wiecie gdzie lezy Piła …. wiecie gdzie jest pułudnie a gdzie północ ? geografia sie kłania ….

    1. Czytałeś artykuł 🙂 Tytuł jest ok, bo jest to od razu zwrócenie uwagi na błąd TVN-u, która tak napisała w zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *