środa, 17 lipca, 2024

Lodowisko na stadionie również tej zimy?

Wiele wskazuje na to, że i tej zimy dane nam będzie korzystać z lodowiska na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile. Rąbka tajemnicy uchylił starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Lodowisko na Stadionie Powiatowym w Pile uruchomiono po raz pierwszy minionej zimy i cieszyło się ono ogromnym zainteresowaniem. Stąd pomysł, by podobne utworzyć również w tym sezonie. Starosta Pilski Eligiusz Komarowski postanowił wyjść do mieszkańców z pytaniem w tej kwestii.

– Ruszamy w tym roku z lodowiskiem na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile? Ale już z zadaszeniem pod namiotem, by uniezależnić się od deszczu – napisał na swoim profilu facebookowym, jednocześnie dodając, że jeśli lodowisko faktycznie powstanie, to najprawdopodobniej z zadaszeniem i rozbudowaną częścią gastronomiczną.

Pod wpisem od razu pojawiło się sporo komentarzy, niemal wszystkie pozytywne. Zgłaszane są także nowe pomysły, jak chociażby zajęcia dla najmłodszych dzieci czy więcej miejsc, w których można się ogrzać po harcach na lodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *