sobota, 13 lipca, 2024

MZK otwiera biuro obsługi klienta za 120 tys. zł

Pilski MZK otworzył pierwsze Biuro Obsługi Klienta znajdujące się poza jego siedzibą, które może zapewnić klientom pełną obsługę. Oficjalne otwarcie punktu zlokalizowanego przy alei Piastów nastąpiło właśnie dziś.

 

Dotychczas w naszym mieście funkcjonowały kioski, w których pasażerowie mogli m.in. wykupić bilety jednorazowe lub okresowe. Takie mogliśmy znaleźć na placu Konstytucji 3 Maja czy przy Bydgoskiej. Otwarte dziś Biuro Obsługi Klienta różni się znacząco od poprzedników.

 

– Tu możemy zapewnić pasażerom kompleksową obsługę. W odróżnieniu od tego, co mieliśmy dotychczas, w tym miejscu będzie można wyrobić Kartę Miejską, wynająć autobus, pozyskać informacje o czarterze Gordaliny i tak dalej. Obiekt jest także dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych – tłumaczył Tadeusz Majewski, prezes MZK Piła.

 

Na utworzenie punktu wydano 120 tys. zł. MZK tłumaczy, iż jest to kwota, którą wydałoby na mniej więcej dwa lata dzierżawy podobnego, już gotowego obiektu, dlatego też zdecydowanie bardziej opłacało się stworzyć takie miejsce od nowa.

 

– Myślę, że to będzie jedyny punkt w Pile w takiej formie, ale w planach mamy także infokioski, które chcemy ulokować w różnych punktach centrum miasta. One będą spełniać tą podstawową funkcję doładowania karty czy wykupienia biletu – dodaje Majewski.

4 thoughts on “MZK otwiera biuro obsługi klienta za 120 tys. zł

    1. Nie. Bo dzierżawionych punkt też trzeba dostosować do potrzeb: pomalować, zrobić reklamę, wstawić umeblowanie i sprzęt.

      1. hi laurie, your mail doesnt get sent to your hotmail address, for some reason, it21#&87;s bouncing back to the sender (just warning you that you might be missing some emails)

  1. Boban kaže:Hvala sto ste za naslovnu sliku uzeli moj rucni rad! Lepe stvari kruze netom! Ako neverujet,evo link za moj album o mom rodnom gradu,gde se nalazi vecina ovih slika koje sam sklopio u ovu tzv rag2nedlicu&#8z30;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *