NA STADIONIE TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO URUCHOMIENIA PUNKTU SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH

20 kwietnia, na Stadionie Powiatowym przy ul. Okrzei 4 w Pile, rozpoczęły się przygotowania do uruchomienia Punktu Szczepień Powszechnych. Równolegle prowadzona jest już rejestracja na szczepienia w tej lokalizacji.

W pierwszej kolejności montowane są namioty i kontenery, w których szczepienia będą prowadzone w formule Drive Thru. Będą z nich korzystać nie tylko ci, którzy przyjadą na szczepienie samochodem, ale również te osoby, które przyjdą tu pieszo.

– Warto wiedzieć, że uruchomiona została już rejestracja szczepień w tej lokalizacji – Piła, ul. Okrzei 4. Dzwoniąc pod numer 989 i rejestrując się na szczepienie można zasugerować to właśnie miejsce. Warto przekazać tę informację znajomym – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Warto wiedzieć także, że niezależnie od montażu niezbędnego wyposażenia na potrzeby Punktu Szczepień Powszechnych na stadionie, cały czas dostępna jest część sportowa obiektu z bieżnią i boiskami. Natomiast, gdy rozpoczną się szczepienia, część rekreacyjna, m.in. z placem zabaw, dostępna będzie w ograniczonym zakresie.

Przypomnijmy, że Powiat Pilski, prócz Punktu Szczepień Powszechnych na Stadionie przy ul. Okrzei 4, jest też organizatorem drugiego punktu, który znajdować się będzie przy ul. Rydygiera 23, w pobliżu Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *