niedziela, 14 lipca, 2024

Najlepsi w Północnej Wielkopolsce zagrają w Kotuniu

23 czerwca, na boisku w Kotuniu koło Piły, od godziny 18:00 zostanie zorganizowany Finał Turnieju Mistrzów Północnej Wielkopolski. Turniej zostanie rozegrany od godziny 18:00 a zakończy się następnego dnia. Do Piły, a w zasadzie Kotunia obok Piły zaprosimy najlepsze amatorskie drużyny subregionu pilskiego.

Impreza sięga swoją historią 2019 roku, ale tak naprawdę w obecnej formie i nazwie jest rozgrywana od 2021 roku.

W tym roku impreza będzie jeszcze bardziej okazała, a to wszystko dzięki wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe nagrody: komplety pucharów, duże, ciężkie medale, koszulki sportowe i wysokiej jakości piłki Adidas. Nad przebiegiem zawodów będzie czuwać spiker, sędziowie, a wszystko uwiecznimy w fotorelacji oraz na skrócie wideo.

W czasie imprezy na orliku w Kotuniu będzie na Was czekać grill, poczęstunek, woda. Oprócz tego strefa dla Waszych dzieci z animatorem, zajęcia ze stretchingu z fizjoterapeutą, muzyka dla umilenia Wam czasu oczekiwania na mecze.

Turniej Piłkarski zostanie rozegrany w systemie: grupy + faza pucharowa, ostateczne informacje o podziale, liczbie grup, terminarzu, po zamknięciu zapisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *