piątek, 19 lipca, 2024

O dobrym chłopaku Szejnfeldzie i układaniu mediów

To dobry chłopak był i mało pił – śpiewał swego czasu Kazik Staszewski. Nie wiemy, ile pije europoseł Adam Szejnfeld, ale dzięki wyciekowi nagrań ze spotkania Pawła Grasia i Jana Kulczyka wiemy, że ten pierwszy uważa go właśnie za „dobrego chłopaka”. Jaka była rola Adama Szejnfelda w całej aferze oraz jak prominentny polityk PO Paweł Graś próbował „ujarzmić” gazetę FAKT, która nieprzychylnie pisała o ówczesnym rządzie m.in. Platformy Obywatelskiej?

 

Rozmowę Pawła Grasia z Platformy Obywatelskiej oraz nieżyjącego już biznesmena Jana Kulczyka opublikował wczoraj Tygodnik Do Rzeczy. Obaj panowie rozmowę zaczynają właśnie od wątku pilskiego, a konkretnie od osoby europosła Adama Szejnfelda. Potem przechodzą do spraw krajowych, a mianowicie sposobu na ułożenie kontaktów z gazetą Fakt. Oto zapis tej rozmowy.

 

 

Foto: youtube

6 thoughts on “O dobrym chłopaku Szejnfeldzie i układaniu mediów

  1. Przy okazji to nagranie pokazuje jak „prominentnym” członkiem PO jest nasz idol: „ten, ten, no z Piły ten nasz kolega ten nnnnnoooooo…” .

    1. Jak tak można. Panie Kuźmicz dobrze, że Pan się nie poddaje pomimo tego, że Pana atakują po sądach ciągają.

  2. Nie zastanawia was jedno zdanie, które powiedział Kulczyk: „A Merkelowa nic tam nie może?”

    A dlaczego by coś mogła? Przecież nie wspiera PO i Tuska, więc dlaczego miałaby interweniować…. chyba że jednak wiemy mało i partia PO to w gruncie rzeczy jej partia… co zresztą widać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *