Ostatnia szansa, by wesprzeć Kresowiaków

Tylko do końca tego tygodnia potrwa zbiórka produktów, które jeszcze przed świętami trafią do Polaków na Kresach – na Litwie i Białorusi.

Mimo pandemii, Pilscy Patrioci nie zamierzają rezygnować z corocznej zbiórki produktów, które zostaną później przekazane Polakom mieszkającym na terenie obecnej Litwy i Białorusi. Na miejscu na wsparcie czeka kilkaset osób, które dwa razy w roku otrzymywały paczki z produktami zebranymi w Pile i sąsiednich miejscowościach. Tegoroczna akcja jest wyjątkowa z powodu pandemii, bowiem nie funkcjonują szkoły, w których zawsze udawało się zbierać mnóstwo produktów. Niemniej organizatorzy akcji nie poddają się i wciąż proszą o wsparcie.

– Nasza tradycyjna już zbiórka na Kresy została wydłużona i trwa do końca tego tygodnia! Prosimy o wsparcie gdyż jesteśmy pozbawieni pomocy ze szkół czy przedszkoli które zawsze mocno wspierały nasze działania! Produkty można przekazywać do Kolejowy Sklep Sportowy ulica Staromiejska 11 – informują pomysłodawcy.

W przyszłym tygodniu wszystkie produkty zostaną podzielone i spakowane, tak by jak najszybciej trafić do naszych rodaków na Kresach. Kolejowy Sklep Sportowy przy ul. Staromiejskiej 11, gdzie można dostarczać produkty czynny jest w piątek do godziny 17, a w sobotę od 10 do 13.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *