piątek, 19 lipca, 2024

Pilską Kartę Miejską doładujesz w sieci

Koniec z kolejkami przed punktami, w których można było doładować Pilską Kartę Miejską lub uzupełnić Elektroniczną Portmonetkę. MZK umożliwił właśnie dokonywanie doładowań przez internet.

 

Nowa funkcja została uruchomiona 1 marca. To oznacza, że pierwsi zainteresowani mogą już teraz nie wychodząc z domu kupić bilet okresowy lub zapewnić sobie środki na zakup biletów jednorazowych.

 

Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, wybrać odpowiednią zakładkę i po wpisaniu numeru swojej Pilskiej Karty Miejskiej doładować ją – informuje prezes Tadeusz Majewski. – Dzięki tej funkcji doładowań można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – podkreśla.

 

Nowa funkcja ma oczywiście zachęcać do częstszego korzystania z autobusów miejskich. Przewoźnik przyciąga także innymi bonusami.

 

Jeśli ktoś zmieni miejsce zamieszkania czy będzie chciał zrezygnować z Pilskiej Karty Miejskiej, to wystarczy, by pojawił się w jednym z naszych punktów stacjonarnych i tam odzyska wszystkie pieniądze, które miał na koncie – tłumaczy Majewski.

 

Doładowań można dokonywać online TUTAJ. Minimalna kwota doładowania to 20 zł. Limit ten nie obowiązuje w punktach stacjonarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *