Kto kandydatem PO na prezydenta Piły?

Czy Piotr Głowski będzie po raz trzeci ubiegał się o fotel prezydenta miasta Piły? Takie pytanie jest dziś często zadawane w związku z informacjami opublikowanymi na jednym z portali internetowych. Na temat kandydata Platformy Obywatelskiej na fotel prezydenta Piły, ale także wójtów i burmistrzów gmin oraz radnych powiatowych i miejskich rozmawiano podczas ostatniego spotkania, które odbyło się przy ulicy Śródmiejskiej w biurze europosła Adama Szejnfelda i senatora Mieczysława Augustyna.

 

Jak wynika z relacji Marty Łasak, asystentki europosła Szejnfelda, Platforma Obywatelska może być pierwszą partią w regionie pilskim, która zdradzi nazwiska swoich kandydatów na wszystkie stanowiska.

 

-Oczywiście rozmawiano przede wszystkim na tematy związane z wyborami samorządowymi, które mają się odbyć jesienią bieżącego roku. Uzgodniono, że niebawem opinii publicznej zostaną zaprezentowane kandydatury pilskiej PO na funkcje radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz na stanowiska wójtów i burmistrzów gmin powiatu pilskiego oraz na prezydenta Piły. Adam Szejnfeld poinformował także zebranych o stanie rozmów z innymi ugrupowaniami politycznymi i organizacjami społecznymi z Nowoczesną na czele – informuje Łasak.

 

Ta informacja sprawiła, że wzmogły się jeszcze pytania o kandydata PO na prezydenta miasta Piły. Jak wynika z informacji przekazanych przez Fakty Pilskie, prezydent Piotr Głowski może zrezygnować z ubiegania się o reelekcję na rzecz wiceprezydent Beaty Dudzińskiej. Sam miałby być bardziej zainteresowany kandydowaniem do Parlamentu Europejskiego.

 

Foto: Facebook europosła Adama Szejnfelda

2 thoughts on “Kto kandydatem PO na prezydenta Piły?

    1. Kandydatów do powiatu wystawą? To ja się pytam po co. Przecież ten silny powiat im przeszkadza. Zadawajcie kandydatom pytania czy chcą dołączenia od powiatu, miasta Piła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *