Stadion przy Okrzei zaprasza

Od wielu miesięcy nie ustawały prace na stadionie przy ulicy Okrzei w Pile. Na ten moment, wszystkie dotychczas zaplanowane inwestycje zostały zrealizowane, dzięki czemu w minioną niedzielę mieszkańcy mogli zobaczyć je na żywo.

Dotychczas większe grono mieszkańców miało okazję oglądać z bliska w zasadzie tylko tę część stadionu, na której odbywały się wielkie imprezy integracyjne. W ostatnich miesiącach jednak tempo prac mocno wzrosło, a liczba zrealizowanych na miejscu zadań była ogromna. Mowa m.in. o ściance do graffiti, placu zabaw, nowych trybunach, bieżni lekkoatletycznej, oświetleniu czy murawie boiska piłkarskiego. Każdy z tych elementów jest już gotowy, dzięki czemu w minioną niedzielę starosta pilski Eligiusz Komarowski mógł ponownie zaprosić na obiekt przy Okrzei.

– Zapraszam na Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile dzisiaj od godz.15.00-21.30. Możliwość skorzystania z bieżni, placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz części rekreacyjnej i orlika. Płyta główna boiska czynna będzie od 29 sierpnia. Wstęp oczywiście bezpłatny. Korzystanie z bieżni tylko w obuwiu sportowym. Wjazd na stadion i parking od ulicy Podgórnej. Od 20.30 -21.30 możliwość biegania i spacerowania przy sztucznym oświetleniu – powiedział.

I mieszkańcy z zaproszenia skorzystali, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie spośród wymienionych wcześniej zrealizowanych na obiekcie inwestycji. Co ciekawe, już od kilkunastu tygodni wiadomo, iż nie będą to ostatnie nowości na stadionie przy Okrzei.

– Znacie mnie państwo i wiecie, że jeszcze jedno zadanie się nie skończyło, a już mam kolejne pomysły. Proszę być o to spokojnym – zapewnił starosta pilski Eligiusz Komarowski podczas jednego ze spotkań z dziennikarzami, które miało miejsce jeszcze przed wakacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *