piątek, 19 lipca, 2024

Szymon B. nie przyznał się do winy (WYWIAD)

Prokuratura Rejonowa w Pile zakończyła przesłuchania matki 2-letniej Lilianki oraz jej męża. Kobiecie postawiono zarzut nieudzielenia pomocy dziecku, a mężczyźnie znęcania się psychicznego nad trojgiem dzieci, fizycznego nad Lilianką oraz podawania narkotyków Angelice K. O przesłuchaniach w rozmowie z dziennikarzami mówiła prokurator Magdalena Roman.

 

Przypomnijmy, że jak wynika z wcześniejszych ustaleń, 16 marca Szymon B. grał w grę komputerową. Jej wynik nie ułożył się po jego myśli, dlatego jak wynika z zeznań matki zdenerwowany chwycił 2-letnią Liliankę i pchnął ją, po czym dziecko uderzyło głową w metalową futrynę. Do szpitala trafiło jednak dopiero we wtorek, gdzie mimo operacji i późniejszej reanimacji zmarło.

 

Przesłuchana wczoraj matka 2-letniej Lilianki oraz dwójki innych dzieci przyznała ponadto, że w sobotę Szymon B. podał jej amfetaminę i sam zażywał środki odurzające. Kobiecie postawiono zarzut nieudzielenia pomocy. Niewykluczone jednak, że kwalifikacja czynów zostanie zmieniona.

 

Z kolei dziś rano przesłuchano mężczyznę, który nie przyznał się do stawianych mu zarzutów psychicznego znęcania się nad trojgiem dzieci swojej żony oraz fizycznego znęcania się nad 2-letnią Lilianką i podawania narkotyków żonie. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 12. Prywatnie Szymon B. był wielkim fanem gier komputerowych. W sieci udostępnił nawet film, na którym widać jak wypija ćwierć litra wódki w 30 sekund, po czym oddaje się grze.

 

Oto, co do powiedzenia w tej sprawie miała prokurator Magdalena Roman.

 

13 thoughts on “Szymon B. nie przyznał się do winy (WYWIAD)

 1. Prywatnie Szymon B. był wielkim fanem gier komputerowych. W sieci udostępnił nawet film, na którym widać jak wypija ćwierć litra wódki w 30 sekund, po czym oddaje się grze.
  Nierób piertolony żyjący z mopsu i podatków pracujących ludzi.

  1. 12 L A T ????????! Dlaczego tak dużo? Nie zapomnijcie mu dać cieplutką i wygodną klatkę oraz zapewnić full opiekę i zabawę za codzienną ciężką pracę pozostałych ludzi. No przecież to nic takiego taki tam wypadeczek… no grał, chciał odreagować stres spowodowany niczym, no nie poszło mu wkurzył się i akurat było dziecko pod ręką…
   Szymonie B zgiń w męczarniach gorszych niż to N I E W I N N E dzieciątko !!!!!!!!!!!!!!!

    1. Patologia i nic więcej. Tacy ludzie powinni być zagazowani przy urodzeniu jak większość z Kolbego i z Walki Młodych. Granat jebnąc i to wszystko

  1. A jakie to ma znaczenie? Chyba większe znaczenie miało to, że zażywał amfetaminę. To czy grał w pasjansa czy w CoD miało mniejszy wpływ niż speed w jego krwiobiegu.

 2. Jak by nie chciała to by nie cpała.To nie matka … Matka na takie coś by nie pozwoliła. Razem powinni dostać. Taką samą karę.

 3. Niech wpadnie w moje rece to ja go zuce o futryne alkocholik jebany cwel pierdolony . Zucac sie na dzieci bezbronne kurwisko zachlane czemu nie oddali ich na leczenie dla alkocholikow mops teraz bedzie sie bronil u mnie jak tata pil to robili do sadu o zabranie mnie do domu dziecka a tu co 12 lat za zabojstwo smieszne te prawo i narkotyki nieudzielenie pierwszej pomocy znecanie sie na dziecmi matce tez bym chetnie rozumu do glowy nabil jemu to bym dal 25 lat spokojnie a jej 15 lekko bieda dziewczynka spoczyywaj w pokoju 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *