ZAPRASZAMY NA SENIORIADĘ POWIATU PILSKIEGO

W środę, 22 czerwca na Stadionie Powiatowym przy Okrzei odbędzie się wyjątkowy piknik dla seniorów z wieloma atrakcjami – Senioriada Powiatu Pilskiego. To pierwsze takie wydarzenie integrujące środowisko i o takiej skali.

Zapraszamy seniorów już od godz. 11.00.
W programie m.in.:
– występ kabaretu
– kiermasz rękodzieła,
– występy zespołów podopiecznych WTZ i DPS,️ występ taneczny pilskich SENIORIT,
– liczne pokazy: ratownicze, samoobrony, fryzjerskie, zumby,
– do tego porady zdrowotne, dietetyczne,
– dla wszystkich bezpłatna grochówka,
– oprawę muzyczną zapewni Krzysztof Belak.    

Organizatorem pikniku jest Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile i Odział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile.
– Jako związek na terenie naszego okręgu mamy wiele kół działających w terenie. Z reguły spotykaliśmy się dotąd we własnym gronie.  W tym roku po raz pierwszy, dzięki pomocy Pana Starosty organizujemy duże spotkanie, w którym uczestniczyć będą członkowie także innych stowarzyszeń i organizacji seniorskich – mówi Leokadia Figurniak, prezes Oddziału Okręgowego PZERiI w Pile.

 Na  to wyjątkowe na wydarzenie zapraszamy wszystkich seniorów, także te osoby, które nie są członkami PZERii czy innych stowarzyszeń, a mają ochotę ciekawie i miło spędzić czas. Spotkanie potrwa do godzin popołudniowych, tak długo jak seniorom sił i czasu wystarczy – dodaje Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *