Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

1 listopada, czyli podczas Wszystkich Świętych ruch na drogach będzie bardzo wzmożony. Mogą tworzyć się miejscowe utrudnienia lub chwilowe korki.

  • Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych przejazdów autobusami pilskiego MZK. Apelujemy również, aby osoby, które zdecydują się jechać samochodem na cmentarz zachowały szczególną ostrożność i stosowały się do wydawanych poleceń przez funkcjonariuszy, którzy będą zabezpieczać poszczególne skrzyżowania dojazdowe – mówi st. sierż. Wojciech Zeszot. 

W dniu 1 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu w okolicy Cmentarza Komunalnego w Pile oraz Wyrzysku tak, jak to było w latach ubiegłych. Pojazdy od strony ulicy Poznańskiej zostaną kierowane w ulicę Motylewską, gdzie na całej długości obowiązywać będzie ruch jednostronny aż do skrzyżowania z ulicą Przemysłową. Alternatywny dojazd od obwodnicy DK11 na cmentarz będzie możliwy ulicą Przemysłową. Na tej trasie będą obowiązywać dwa pasy ruchu, a jeden z nich zostanie przeznaczony wyłącznie dla ruchu autobusów.

st. sierż. Wojciech Zeszot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *